See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZPU/87/DZPS/2025 Serwisy i usługi Bloomberg
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie serwisów informacyjnych Bloomberg określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) na zasadach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU). Załączony OPZ uzupełniony o wytyczne do umowy stanowi wyjściowe stanowisko Zamawiającego, które będzie przedmiotem negocjacji. Zamawiający dopuszcza możliwość zawarcia umowy na innym wzorze, przy założeniu zaimplementowania postanowień wynikających z ustawy Pzp.
Interne Kennung: DZPU/87/DZPS/2025 Serwisy i usługi Bloomberg
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie serwisów informacyjnych Bloomberg określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) na zasadach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU). Załączony OPZ uzupełniony o wytyczne do umowy stanowi wyjściowe stanowisko Zamawiającego, które będzie przedmiotem negocjacji. 1.Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: a)dostarczenie licencji Bloomberg Anywhere (27 licencji); b)dostarczenie licencji Bloomberg Terminal (5 licencji); c)dostarczenie licencji Limited Function (23 licencje); d)zapewnienie dostępów do danych giełdowych; e)zapewnienie modułu IBOR; f)zapewnienie platformy Data Licence. g)dostarczenie systemu Trade Order Management System wraz z możliwością zintegrowania z systemem Kondor+; h)zapewnienie systemu Approved Publication Arrangement (APA) wraz z platformą Bloomberg Regulatory Hub (RHUB); i)dostarczenie systemu Bloomberg Vault (BVault); j)dostarczenie systemu Multi-Asset Risk System (MARS), wraz z podmodułami; k)dostarczenie 2 łączy 50 Mb Network Access; l)dostarczenie dwóch monitorów 23-calowych wraz z komputerem; Przedmiotem zamówienia z tytułu prawa opcji jest: a)zamawianie dostępów do danych podmiotów trzecich (m.in. serwisów giełdowych, płatnych danych rynkowych i stawek rynkowych) do maksymalnej wysokości 67 000,00 USD netto; b)dostarczenie licencji Bloomberg Anywhere; c)dostarczenie licencji Bloomberg Terminal; d)dostarczenie licencji Limited Function; e)dostarczenie usługi B-Pipe; f)dostarczenie licencji Real-time non BPS user; g)zapewnienie systemu Bloomberg Transaction Cost Analysis (BTCA); h)zapewnienie usługi FixNet; i)dostarczenie i integracja modułu MARS Market Risk with FRTB; j)dostarczenie i intergacja modułu MARS Market Risk without FRTB; k)dostarczenie i integracja modułu MARS xVA; l)dostarczenie i integracja modułu MARS Hedge Accounting; m)dostarczenie i integracja modułu MARS Front Office Advanced; n)Rozszerzenie licencji MARS Front Office Advanced; o)dostarczenie pakietu integracyjnego – ETEC; p)dostarczenie licencji MARS Risk LMNU (5 licencji); q)dostarczenie licencji Premium E-Communications Capture - Reuters IM (20 licencji); r)dostarczenie innych produktów lub usług związanych z działalnością Banku, oferowanych w ramach systemu Bloomberg do maksymalnej wysokości 1 500 000,00 USD netto.
Interne Kennung: DZPU/87/DZPS/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Usługi zamawiane przez Zamawiającego w ramach zamówienia opcjonalnego będą świadczone przez Wykonawcę nie dłużej niż do końca trwania Umowy. 4. Zamawiający jest uprawniony do realizacji Opcji, w całości lub w części w przypadku posiadania środków finansowych i uzasadnionej potrzeby określonej przez Zamawiającego, na zasadach określonych poniżej: 1) Zamawiający zleci realizację Opcji w pełnym zakresie lub wybranej części, w formie pisemnego zamówienia, podpisane przez odpowiednio umocowanie osoby, przesłanego na adres poczty elektronicznej przedstawiciela Wykonawcy; 2) prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego a nie obowiązkiem. W przypadku braku skorzystania przez Zamawiającego z Opcji, w całości lub części, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tego tytułu; 3) wraz z licencjami dostarczonymi Zamawiającemu w ramach Umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć: a) certyfikaty licencyjne (dalej „Certyfikaty”) wystawione przez producenta nabywanego oprogramowania; b) listę licencji, subskrypcji i uaktualnień do systemu (dalej „Lista licencji”); c) licencje i subskrypcje udzielane są na warunkach określonych przez producenta oprogramowania.