820092-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – De Lange Thuyn - Bouwen van 106 woongelegenheden verspreid over 5 projectzones
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe Lange Thuyn - Bouwen van 106 woongelegenheden verspreid over 5 projectzones
BeschreibungProjectzone 1: bouwen van een appartementsgebouw met 12 woongelegenheden, een ondergrondse garage en een HS-cabine + een appartementsgebouw met 16 woongelegenheden. Projectzone 2: bouwen van een appartementsgebouw met 18 woongelegenheden en een HS-cabine + een appartementsgebouw met 18 woongelegenheden. Projectzone 3: bouwen van een appartementsgebouw met 12 woongelegenheden en een HS-cabine + 6 grondgebonden eengezinswoningen. Projectzone 4: bouwen van een appartementsgebouw met 12 woongelegenheden. Projectzone 5: bouwen van een appartementsgebouw met 12 woongelegenheden.
Interne Kennung2016/0309/03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel2016/0309/03 - 1
BeschreibungBouwen van 106 woongelegenheden
Interne Kennung1