2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Sprzątanie pokojów biurowych oraz innych pomieszczeń wewnętrznych w budynku Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 5, składających się z przyziemia, parteru i trzech pięter (stary budynek). Całkowita powierzchnia budynku przeznaczona do sprzątania wynosi ok 6 766 m 2. Zakres i godziny, w których zamówienie będzie wykonywane : a) codziennie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 12.00 - 18.00 sprzątaniem będą objęte pomieszczenia komunikacyjne, sanitarne, sale rozpraw o łącznej powierzchni ok. 3340 m2, b) codziennie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 07.30 - 15.30 sprzątaniem będą objęte pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 3435 m2, c) codziennie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy w godzinach 07.30 - 15.30 odbywać się będzie świadczenie usługi tzw. serwisu dziennego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: INW.261.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001