820163-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Möbel – DNS – Nábytek
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – Nábytek
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění dodávek zejména modulového (standardizovaného) kancelářského, kuchyňského a zdravotnického nábytku včetně dopravy na místo určení, manipulace, montáže, úklidu a likvidace obalového materiálu. Ve výjimečných případech může být předmětem dílčího minitendru dodávka nábytku na míru (atypů) dle konkrétních požadavků zadavatele.
Interne KennungPZ-2023-0000069
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS - Nábytek - 4. minitendr
Interne KennungPZ-2025-0000792