See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 01 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ OPZ 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych odpowiednio w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 01 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ OPZ 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych odpowiednio w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ 4. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg wspólnego słownika zamówień CPV:
Interne Kennung: ZP.PN.02.2025