2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce a rozšíření Oddělení dětské a adolescentní psychiatrie CP KNL, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a rozšíření objektu Oddělení dětské psychiatrie Krajské nemocnice Liberec, a.s., nacházejícího se na sídlišti Králův háj, v ulici Školní, tedy mimo areál Krajské nemocnice Liberec. Předmět veřejné zakázky zahrnuje kompletní vnější i vnitřní rekonstrukci stávajícího objektu a jeho zateplení, součástí je i realizace bočních přístaveb i související venkovní úpravy. Vzhledem k tomu, že v hydroizolačních vrstvách střechy a odvětracích hlavicích kanalizace byla zjištěna přítomnost azbestu, součástí plnění je i zajištění jeho ekologické likvidace. Veřejná zakázka bude spolufinancována Evropskou unií z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), reg. Č. projektu CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_122/0016648.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a rozšíření objektu Oddělení dětské psychiatrie Krajské nemocnice Liberec, a.s., nacházejícího se na sídlišti Králův háj, v ulici Školní, tedy mimo areál Krajské nemocnice Liberec. Předmět veřejné zakázky zahrnuje kompletní vnější i vnitřní rekonstrukci stávajícího objektu a jeho zateplení, součástí je i realizace bočních přístaveb i související venkovní úpravy. Vzhledem k tomu, že v hydroizolačních vrstvách střechy a odvětracích hlavicích kanalizace byla zjištěna přítomnost azbestu, součástí plnění je i zajištění jeho ekologické likvidace.
Interne Kennung: CC/OŘ/KNL2/24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě zhotovitele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení předmětné smlouvy o dílo. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění veřejné zakázky byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části předmětu plnění veřejné zakázky, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.