820264-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa zestawu serwer ze switchem, znak sprawy: AEZ/S-026/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu serwer ze switchem, znak sprawy: AEZ/S-026/2025
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawu serwer ze switchem, na potrzeby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i ilości, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do Działu Logistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – Sekcja Gospodarki Magazynowej, ul. Pawińskiego 3, 02-106 Warszawa, tel. 48 22 57 20 292. 5. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 7. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. 8. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: “Wielochorobowość wśród noworodków urodzonych przedwcześnie ( <37 tygodnia ciąży); ogólnopolskie i międzynarodowe badanie kohortowe.”, finansowanego przez Agencję Badań Medycznych ze środków Budżetu Państwa w ramach konkursu otwartego na realizację badań epidemiologicznych dotyczących wielochorobowości, na podstawie umowy nr 2023/ABM/03/00053 - 00 z dnia 05.06.2024 r.
Vorherige Bekanntmachung735261-2025
Interne KennungAEZ/S-026/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa zestawu serwer ze switchem
BeschreibungDostawa zestawu serwer ze switchem