See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców, Zamawiający umożliwia odbycie wizji lokalnej w dniu 03.09.2025r. o godz. 9:00. Miejsce spotkania Ratusz – wejście przy ul. Jezuicka 1 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy.
Vorherige Bekanntmachung: 556792-2025
Interne Kennung: WZP.271.18.2025.E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I sprzątanie budynków Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie budynków Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami.
Interne Kennung: Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II sprzątanie posesji (terenów zewnętrznych przy budynkach, w tym terenów zielonych) Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami.
Interne Kennung: Pakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung