See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz podległych jednostek organizacyjnych” – z podziałem na 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz podległych jednostek organizacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 299215-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131000 Büroregale, 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej oraz podległych Nadzorów Wodnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 ,,Opis przedmiotu zamówienia” oraz Załączniku nr 1A ,,Formularz asortymentowo-cenowy”.
Interne Kennung: cz.1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Sokołowie Podlaskim oraz podległych Nadzorów Wodnych
Interne Kennung: cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mebli na potrzeby Zarządu Zlewni w Zamościu oraz podległych Nadzorów Wodnych
Interne Kennung: cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mebli na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie
Interne Kennung: cz.4