See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami na potrzeby RZGW w Poznaniu. Zamówienie zostało podzielone na 6 części: Część 1 – Zarząd Zlewni w Kole, Część 2 – Zarząd Zlewni w Sieradzu, Część 3 – Zarząd Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim, Część 4– Zarząd Zlewni w Poznaniu, Część 5 – Zarząd Zlewni w Sieradzu, Część 6 – Zarząd Zlewni w Sieradzu
Vorherige Bekanntmachung: 663567-2025
Interne Kennung: P.ROZ.2710.58.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 43800000 Werkstattausrüstung, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 09210000 Schmierpäparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami na potrzeby RZGW w Poznaniu. Zamówienie zostało podzielone na 6 części: Część 1 – Zarząd Zlewni w Kole, Część 2 – Zarząd Zlewni w Sieradzu, Część 3 – Zarząd Zlewni w Gorzowie Wielkopolskim, Część 4– Zarząd Zlewni w Poznaniu, Część 5 – Zarząd Zlewni w Sieradzu, Część 6 – Zarząd Zlewni w Sieradzu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: „Dostawa narzędzi i elektronarzędzi z akcesoriami na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Poznaniu”. cz.6
Interne Kennung: 6