2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Staropolskiego Związku Gmin i Miast
Beschreibung: Wykonywanie usług publicznych w zakresie gminnego transportu publicznego w wymiarze około 4 000 000 wozokilometrów. Przewidywana data rozpoczęcia realizacji zamówienia początek 1.01.2027 r., okres w miesiącach 24. Na podstawie art. 19 ust.1 pkt 3 w związku z art. 22 ust.1 pkt 1 oraz art. 22 ust 9 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285)
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonywanie usług publicznych w zakresie gminnego transportu publicznego w wymiarze około 4 000 000 wozokilometrów. Przewidywana data rozpoczęcia realizacji zamówienia początek 1.01.2027 r., okres w miesiącach 24. Na podstawie art. 19 ust.1 pkt 3 w związku z art. 22 ust.1 pkt 1 oraz art. 22 ust 9 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.