820451-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa dalszego zagospodarowania odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa dalszego zagospodarowania odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12).
BeschreibungUsługa dalszego zagospodarowania odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12) pochodzących z instalacji komunalnej znajdującej się w Poświętnem ul. Pułtuska 5, gmina Płońsk.
Vorherige Bekanntmachung602534-2025
Interne Kennung2/PN/PA/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa dalszego zagospodarowania odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12) pochodzącego z odpadów zmieszanych.
BeschreibungKod odpadu: 19 12 12. Rodzaj odpadu: inne odpady z mechanicznej obróbki odpadów komunalnych - półprodukt do produkcji paliwa alternatywnego. Forma odpadu: materiał luźny lub w kostkach. Skład odpadu: odpady tworzyw sztucznych i w niewielkiej ilości papieru, zanieczyszczone pozostałościami z odpadów komunalnych, pozbawione PCV. Źródło pochodzenia odpadu: odpady komunalne zmieszane. Minimalna masa odpadów: 10 000 Mg. Dodatkowa maksymalna masa odpadów przekazanych w ramach opcji: 2 000 Mg.
Interne Kennung2/PN/PA/2025_zadanie 1
Menge10 000 Tonnen
Optionen
Beschreibung der OptionenI. Opcja. 1. Zamawiający określa maksymalną ilość odpadów, którą zamierza przekazać w okresie obowiązywania umowy do 12 000 Mg. 2. Prawo opcji obejmuje do 2 000 Mg odpadów. 3. W ramach przedmiotu umowy, Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej. 4. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie stanowić podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 6. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 7. Zamawiający skorzysta z opcji wtedy, kiedy w okresie trwania umowy wyczerpie się limit minimalnych mas odpadów. II. Wznowienie. Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp, polegających na powtórzeniu usługi będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamówienie polegałyby na powtórzeniu tego samego rodzaju usług, czyli dalszym zagospodarowaniu odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12) pochodzących z instalacji komunalnej znajdującej się w Poświętnem ul. Pułtuska 5, gm. Płońsk w ilości do 30% wartości zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelUsługa dalszego zagospodarowania odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12) pochodzącego z odpadów selektywnie zebranych.
BeschreibungKod odpadu: 19 12 12. Rodzaj odpadu: inne odpady z mechanicznej obróbki odpadów komunalnych - półprodukt do produkcji paliwa alternatywnego. Forma odpadu: materiał luźny lub w kostkach. Skład odpadu: odpady tworzyw sztucznych i w niewielkiej ilości papieru, pozbawione PCV. Źródło pochodzenia odpadu: odpady komunalne selektywnie zebrane. Minimalna masa odpadów: 1 500 Mg. Dodatkowa maksymalna masa odpadów przekazanych w ramach opcji: 200 Mg.
Interne Kennung2/PN/PA/2025_część 2
Menge1 500 Tonnen
Beschreibung der OptionenI. Opcja. 1. Zamawiający określa maksymalną ilość odpadów, którą zamierza przekazać w okresie obowiązywania umowy do 1 700 Mg. 2. Prawo opcji obejmuje do 200 Mg odpadów. 3. W ramach przedmiotu umowy, Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej. 4. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie stanowić podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 6. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 7. Zamawiający skorzysta z opcji wtedy, kiedy w okresie trwania umowy wyczerpie się limit minimalnych mas odpadów. II. Wznowienie. Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp, polegających na powtórzeniu usługi będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Zamówienie polegałyby na powtórzeniu tego samego rodzaju usług, czyli dalszym zagospodarowaniu odpadów w procesie odzysku - półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego (kod odpadu 19 12 12) pochodzących z instalacji komunalnej znajdującej się w Poświętnem ul. Pułtuska 5, gm. Płońsk w ilości do 30% wartości zamówienia podstawowego.