2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kobyla Góra
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących: Zadanie nr 1 Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących: a)od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b)od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z uwzględnieniem Uchwały Rady Gminy Kobyla Góra nr XLIII/343/22 z dnia 27 czerwca 2022 roku zmieniającej uchwałę w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, c)z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, z terenu gminy Kobyla Góra oraz wyposażenie wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki i worki na odpady zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. U. poz. 906) Zadanie nr 2 Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na utworzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, w odległości nie większej niż 60 km od granicy gminy Zamawiającego. Jeżeli wykonawca dysponuje PSZOK bliższym niż 60 km od granicy gminy Kobyla Góra to zobowiązany jest do utworzenia tego PSZOK w najbliższej lokalizacji – w najbliższej odległości od granicy gminy Kobyla Góra. PSZOK może być wspólny dla więcej niż 1 gminy. W przypadku, gdy stały PSZOK będzie zorganizowany dalej niż na terenie sąsiedniej gminy Wykonawca będzie zobowiązany do zorganizowania obwoźnego (mobilnego) PSZOK odbierającego odpady od mieszkańców. Harmonogram działania obwoźnego (mobilnego) PSZOK : co drugą ostatnią sobotę miesiąca, jeżeli termin wypadnie w dzień świąteczny to termin odbioru odpadów należy wyznaczyć w kolejną sobotę nie będącą dniem świątecznym. Zadanie nr 3 Przedmiotem zamówienia jest zbiórka tekstyliów i odzieży 2 razy w roku kalendarzowym. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć pojemniki na wskazane przez Zamawiającego miejsce prowadzenia zbiórki nie wcześniej niż 12 godzin przed rozpoczęciem zbiórki oraz odebrać je nie później niż w ciągu 24 godzin po otrzymaniu zgłoszenia na odbiór odpadów. Informacja na temat organizacji zbiórki, jej lokalizacji oraz liczbie pojemników, które Wykonawca ma dostarczyć na wskazane miejsce, zostanie Wykonawcy przekazana z 7-dniowym wyprzedzeniem. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumencie: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. 3. Odbiór odpadów komunalnych odbywać się będzie z nieruchomości wyszczególnionych w szczegółowym wykazie nieruchomości, stanowiącym załącznik do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje: Przedmiot główny: CPV 90.50.00.00-2 Usługi związane z odpadami Przedmiot dodatkowy: CPV 90.53.30.00-2 Usługi gospodarki odpadami CPV 90.51.20.00-9 Usługi transportu odpadów CPV 90.51.13.00-5 Usługi zbierania śmieci CPV 90.51.31.00-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001