820473-2025 - Planung
Polen – Schneeräumung – Utrzymanie zimowe dróg podstawowego układu komunikacyjnego – 2 Zakresy
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zimowe dróg podstawowego układu komunikacyjnego – 2 Zakresy
BeschreibungUtrzymanie zimowe dróg podstawowego układu komunikacyjnego miasta Gdańska – 2 Zakresy
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakres I
BeschreibungZakres I (Rejon obszarowy: Ujeścisko, Chełm, Orunia, Olszynka, Stogi, Sobieszewo).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie do 100% zakresu zamówienia podstawowego i/lub wydłużenie okresu obowiązywania Umowy o okres nieprzekraczający kolejnych 24 miesięcy. Szczegółowy opis w dokumentacji zamówienia.
LosLOT-0002
TitelZakres II
BeschreibungZakres II (Rejon obszarowy: Wrzeszcz, Suchanino, Piecki Migowo, Przymorze, Oliwa, Osowa).