820510-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa energii elektrycznej do obiektów Instytutu Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. 2. Szczegółowy wykaz obiektów (tj. punktów poboru) wraz z podstawowymi parametrami technicznymi i planowanym szacunkowym zużyciem zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungBAG-122/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej