2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby jazykového vzdělávání v období od dubna 2026 do dubna 2030. Výuka cizích jazyků (zejména anglického jazyka, okrajově německého, polského a českého jazyka) bude probíhat převážně (nikoliv výlučně) v on-line formě. Zaměstnanci budou rozřazeni do kurzů podle výsledků vstupního testu, a to dle úrovní Společného evropského referenčního rámce (A1, A2, B1, B2). Z hlediska počtu zapojených zaměstnanců do jazykové výuky zadavatel počítá se 120 kurzy v délce 42 týdnů. Výuka nebude probíhat v období od 1. 7. do 30. 8. a od 15. 12. do 5. 1. Kurzy budou organizovány zejména v časovém pásmu mimo hlavní pracovní dobu (9–14 hod.).
Interne Kennung: SpisCe 2712/2025/OFPŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatelský útvar v zadávací dokumentaci požaduje zapracování vyhrazené změny závazku dle §100 odst.3 ZZVZ – možnost poskytnutí nové služby (např. výuky v jiné lokalitě, jiném jazyce, …) ve výši 20% předpokládané hodnoty veřejné zakázky s možností využití výhrady do 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku postupem dle § 66 ZZVZ.