See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i przetworów mleczarskich dla 25 WOG w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mleczarskich dla 25 WOG w Białymstoku punktów odbioru mieszczących się w: a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce.
Vorherige Bekanntmachung: 622842-2025
Interne Kennung: 81/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.