2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odławianie, transport oraz utrzymanie w schronisku zwierząt bezdomnych (w tym zwierząt bezdomnych rannych lub poszkodowanych w zdarzeniach drogowych), wraz z zapewnieniem opieki weterynaryjnej, z terenu Gminy Miasto Marki w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na całodobowym odławianiu, transporcie oraz utrzymaniu w schronisku zwierząt bezdomnych z terenu Gminy Miasto Marki (w tym zwierząt bezdomnych rannych lub poszkodowanych w zdarzeniach drogowych), wraz z zapewnieniem opieki weterynaryjnej, po każdorazowym otrzymaniu zlecenia od Zamawiającego, w którym zostanie określone miejsce przebywania zwierzęcia, z podaniem m.in. nazwy ulicy oraz innych danych niezbędnych do realizacji zadania. 2. Zamawiający określa szacunkową liczbę bezdomnych psów w całym okresie trwania umowy na 230 sztuk, z czego: 1) do odłowienia: 200 sztuk, 2) rannych lub poszkodowanych w zdarzeniach drogowych: 30 sztuk, 3) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przebywających w schronisku do 14 dni: 50 sztuk, 4) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, dorosłych przyjętych do schroniska: 150 sztuk, 5) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, szczeniaków przyjętych do schroniska: 30 sztuk. 3. Zamawiający określa szacunkową liczbę bezdomnych kotów w całym okresie trwania umowy na 200 sztuk, z czego: 1) do odłowienia: 170 sztuk, 2) poszkodowanych w zdarzeniach drogowych: 30 sztuk, 3) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przebywających w schronisku do 14 dni: 30 sztuk, 4) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przyjętych do schroniska: 170 sztuk. 4. Pod pojęciem zwierzęcia bezdomnego rozumie się zwierzę bezdomne (pies i kot) w rozumieniu art. 4 pkt 16 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz. U. z 2023 roku, poz. 1580 ze zm.).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na całodobowym odławianiu, transporcie oraz utrzymaniu w schronisku zwierząt bezdomnych z terenu Gminy Miasto Marki (w tym zwierząt bezdomnych rannych lub poszkodowanych w zdarzeniach drogowych), wraz z zapewnieniem opieki weterynaryjnej, po każdorazowym otrzymaniu zlecenia od Zamawiającego, w którym zostanie określone miejsce przebywania zwierzęcia, z podaniem m.in. nazwy ulicy oraz innych danych niezbędnych do realizacji zadania. 2. Zamawiający określa szacunkową liczbę bezdomnych psów w całym okresie trwania umowy na 230 sztuk, z czego: 1) do odłowienia: 200 sztuk, 2) rannych lub poszkodowanych w zdarzeniach drogowych: 30 sztuk, 3) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przebywających w schronisku do 14 dni: 50 sztuk, 4) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, dorosłych przyjętych do schroniska: 150 sztuk, 5) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, szczeniaków przyjętych do schroniska: 30 sztuk. 3. Zamawiający określa szacunkową liczbę bezdomnych kotów w całym okresie trwania umowy na 200 sztuk, z czego: 1) do odłowienia: 170 sztuk, 2) poszkodowanych w zdarzeniach drogowych: 30 sztuk, 3) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przebywających w schronisku do 14 dni: 30 sztuk, 4) spośród zwierząt ujętych w pkt 1 i 2, przyjętych do schroniska: 170 sztuk. 4. Pod pojęciem zwierzęcia bezdomnego rozumie się zwierzę bezdomne (pies i kot) w rozumieniu art. 4 pkt 16 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz. U. z 2023 roku, poz. 1580 ze zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ z załącznikami