See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz z PSZOK-ów i Instalacji Magazynującej (wyszczególnionych w częściach zamówienia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu odpadów komunalnych (wyszczególnionych w częściach zamówienia), pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz z PSZOK-ów i Instalacji Magazynującej- zamówienie podstawowe.
Vorherige Bekanntmachung: 787222-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Bioodpady (odpady kuchenne ulegające biodegradacji wraz z odpadami z ogrodów i parków), kod odpadu:20 01 08 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Bioodpady (odpady kuchenne ulegające biodegradacji wraz z odpadami z ogrodów i parków), kod odpadu:20 01 08 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 1 Mg prawo opcji: 50 Mg
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji- Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z dyspozycją art. 441 ust. 1 ustawy Pzp- dotyczy wszystkich części zamówienia. 1.1. Zamawiający informuje, że z prawa opcji można skorzystać w całości, w części lub nie skorzystać z niego w ogóle, a Wykonawca z tego tytułu nie będzie miał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zamówienie to będzie realizowane na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. 1.2. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną masy pierwotnie przewidziane dla poszczególnych części zamówienia podstawowego, w okresie nie przekraczającym terminu, na który została zawarta umowa, 1.3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach określonych w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy - załącznik Nr 11 do SWZ), 1.4. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0004
Titel: Tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych i metali, kod odpadu 20 01 99 lub 15 01 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych i metali, kod odpadu 20 01 99 lub 15 01 02 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem lub w workach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 100 Mg prawo opcji: 350 Mg
Los: LOT-0006
Titel: Przeterminowane lekarstwa, kod odpadów 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub specjalnych do tego pojemnikach
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Przeterminowane lekarstwa, kod odpadów 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub specjalnych do tego pojemnikach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,2 Mg prawo opcji: 1 Mg
Los: LOT-0007
Titel: Odzież i tekstylia, kod odpadu 20 01 10 lub 20 01 11 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub luzem
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Odzież i tekstylia, kod odpadu 20 01 10 lub 20 01 11 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w workach lub luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 10 Mg prawo opcji: 50 Mg
Los: LOT-0008
Titel: Odpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych (igły, strzykawki), kod odpadu 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w specjalnych pojemnikach
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Odpady nie kwalifikujące się do odpadów medycznych (igły, strzykawki), kod odpadu 20 01 32 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w specjalnych pojemnikach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0, Mg prawo opcji: 1 Mg
Los: LOT-0011
Titel: Odpady wielkogabarytowe kod odpadu 20 03 07 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Odpady wielkogabarytowe kod odpadu 20 03 07 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego luzem. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 70 Mg prawo opcji: 180 Mg
Los: LOT-0012
Titel: Inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe kod odpadu 13 02 08* lub 20 01 26* będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe kod odpadu 13 02 08* lub 20 01 26* będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg
Los: LOT-0013
Titel: Oleje i tłuszcze jadalne kod odpadu 20 01 25 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Oleje i tłuszcze jadalne kod odpadu 20 01 25 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg
Los: LOT-0014
Titel: Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19, kod odpadu 20 01 80 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach.
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów: Środki ochrony roślin inne niż wymienione w 20 01 19, kod odpadu 20 01 80 będą dostarczane do wskazanej przez Wykonawcę instalacji transportem Zamawiającego w szczelnych opakowaniach. Ilość ( w Mg): zamówienia podstawowe: 0,1 Mg prawo opcji: 1 Mg