See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: In kaart brengen van straling rond hoogspanningsverbindingen in Vlaanderen d.m.v. een citizen science project
Beschreibung: Deze opdracht heeft verschillende doelstellingen: (1) Op vlak van methode: citizen science toepassen via decentrale verspreiding van sensoren voor magnetische velden van hoogspanningsverbindingen door middel van citizen science, om de blootstelling in kaart te brengen (2) Op vlak van praktijk: de effectieve uitrol van 15 à 20 sensoren waarbij ook de uitwisseling van sensoren op verschillende manieren wordt uitgevoerd (al dan niet via lokale partners zoals bijvoorbeeld een gemeentelijke milieudienst) (3) Op vlak van verwerking van meetresultaten en communicatie met deelnemers: uitwerking van een dashboard met meetresultaten die door deelnemers kunnen bekeken worden. Daarnaast is er ook dataverwerking nodig voor de interpretatie van de metingen zowel voor de rapportage van meetresultaten naar de deelnemers als voor de analyse van het algemeen rapport. Bij de opmaak van de dashboarden en het rapport voor de deelnemer is het nodig feedback te vragen aan deelnemers. (4) Op vlak van kaartvisualisatie: integratie blootstellingskaarten met berekende blootstelling in de omgeving van hoogspanningsverbindingen met resultaten van citizen science metingen met sensoren voor magnetische velden
Interne Kennung: OMG_VPO_2025_012
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OMG_VPO_2025_012 - 1
Interne Kennung: 1