820672-2025 - Ergebnis
Tschechien – Oberleitungsbusse – Dodávka komponentů pro kompletaci dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů a poskytnutí souvisejících služeb, zhotovení výrobní dokumentace pro kompletaci dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka komponentů pro kompletaci dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů a poskytnutí souvisejících služeb, zhotovení výrobní dokumentace pro kompletaci dvounápravových nízkopodlažních trolejbusů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je: - vypracování a dodání výrobní dokumentace nezbytné k zajištění sestavení a kompletaci vozidla (dvounápravového nízkopodlažního trolejbusu) podle technických požadavků zadavatele - poskytnutí licence, kterou dodavatel poskytne zadavateli nevýhradní časově a množstevně (počtem užití) omezené právo užít výrobní dokumentaci k sestavení, kompletaci a uvedení do provozu vozidla (dvounápravového nízkopodlažního trolejbusu) -dodávka komponentů pro kompletaci vozidel splňujících technické požadavky zadavatele
Interne Kennung46/20
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka bude zadávána z pozice zadavatele sektorové zakázky. Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky a služby. Zadání zakázky podléhá povinnosti postupovat dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Nabídky budou hodnoceny podle ekonomické výhodnosti na základě dílčích hodnotících kritérií shodných pro obě části veřejné zakázky: a) výše nabídkové ceny s váhou 90 % b) délka dodání komponentů s váhou 10 %
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
LosLOT-0001