820678-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fernmeldetechnische Geräte – ZD63/2026-SEG - AV technika do učeben 5A a 5B
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZD63/2026-SEG - AV technika do učeben 5A a 5B
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka AV techniky do dvou učeben Univerzity obrany (5a a 5b) vč. jeho dopravy, instalace, provedení zapojení, konfigurace, programování (zadavatel předpokládá programování min. 5 presetů), zprovoznění a ověření funkčnosti vybavení prvky audio vizuální techniky dle technické dokumentace uvedené v příloze č. 3 zadávací dokumentace, včetně zapravení kabeláže do lišt, zajištění zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu. Součástí plnění veřejné zakázky je dodávka veškerých metalických propojení a kabeláže a ostatního instalačního materiálu, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění a zajištění jeho provozuschopnosti, úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci z místa plnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, a to vše v objektu Kasárna Šumavská, Univerzity obrany v Brně na adrese Šumavská 4, 602 00 Brno.
Interne KennungZD63/2026-SEG - AV technika do učeben 5A a 5B
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32331300 Tonwiedergabegeräte, 38653400 Leinwände, 32322000 Multimediaausrüstung, 32524000 Fernmeldesystem, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001