See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PPS ‘Huis van de Blankenbergenaar’
Beschreibung: De Aanbestedende Overheid heeft de ambitie om de site rond het Sociaal Huis te herontwikkelen en een nieuw ‘Huis van de Blankenbergenaar’ te realiseren in de onmiddellijke nabijheid van het huidig stadhuis. De Opdracht is bestaande uit een publiek programma en een mogelijkheid tot privaat programma.
Interne Kennung: BESTEK 1035/OM/01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BESTEK 1035/OM/01 - 1
Beschreibung: De Aanbestedende Overheid heeft de ambitie om de site rond het Sociaal Huis te herontwikkelen en een nieuw ‘Huis van de Blankenbergenaar’ te realiseren in de onmiddellijke nabijheid van het huidig stadhuis. De Opdracht omvat een Publiek Programma en een mogelijkheid tot Privaat Programma.
Interne Kennung: 1