See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego - 6 pakietów asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 713387-2025
Interne Kennung: DZP/248/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37441100 Laufbänder, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 37441100 Laufbänder
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn- 2 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Bieżnia do nauki chodu - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Zestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Aparat do masażu uciskowego - 5 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/248/2025 - Część nr 6