820779-2025 - Ergebnis
Tschechien – Füllstandsmessgeräte – Obnova přístrojové techniky PzV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova přístrojové techniky PzV
BeschreibungZadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi Zadavatelem a vybraným Dodavatelem, jejímž předmětem je dodání 276 automatických měřicích systémů pro měření stavu hladiny podzemních vod ve vrtech a pramenech. Podrobný popis požadovaných dodávek je vymezen v rámci Zadávací dokumentace v Příloze č. 2 - Návrh Smlouvy, konkrétně v dokumentu Technické požadavky na AMS, který tvoří Přílohu č. 1 uvedeného Návrhu Smlouvy a v dokumentu seznam_AMS, který tvoří přílohu č. 2 uvedeného Návrhu smlouvy. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003736) („Projekt“). Více informací je uvedeno v ZD a jejich přílohách.
Interne KennungVZ-2025-0536
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi Zadavatelem a vybraným Dodavatelem, jejímž předmětem je dodání 276 automatických měřicích systémů pro měření stavu hladiny podzemních vod ve vrtech a pramenech. Podrobný popis požadovaných dodávek je vymezen v rámci Zadávací dokumentace v Příloze č. 2 - Návrh Smlouvy, konkrétně v dokumentu Technické požadavky na AMS, který tvoří Přílohu č. 1 uvedeného Návrhu Smlouvy a v dokumentu seznam_AMS, který tvoří přílohu č. 2 uvedeného Návrhu smlouvy. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003736) („Projekt“).
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze Smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu doby poskytnutí plnění v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH.