See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het snoeien van bomen in de domeinen van Terreinbeheer West
Beschreibung: Deze opdracht is een raamovereenkomst in toepassing van art. 2, 35° en art. 43 van de wet van 17/06/2016 waarbij enkel de opgegeven éénheidsprijzen bindend zijn. De raamovereenkomst wordt gesloten met één opdrachtnemer per perceel en alle voorwaarden zijn opgenomen in het bestek. De toegang tot de raamovereenkomst is voorbehouden tot de entiteiten van het Agentschap voor Natuur en Bos. De bestellingen op de opdracht kunnen uitsluitend geplaatst worden door de aangeduide leidend ambtenaar van de raamovereenkomst en de aangestelde dossierbehandelaars. De verschillende deelopdrachten, ook afroepen genoemd, bestaan telkens uit één of meerdere van de hierna opgesomde activiteiten (niet-limitatief): a. Inzetten van de juiste machines en diverse medewerkers voor de uitvoering van de opdracht b. Plaatsen van de nodige signalisatie c. Desgevallend voorzien van rijplaten d. Afvoeren en overnemen van de beheerresten indien gevraagd Duur van de raamovereenkomst: De looptijd van deze raamovereenkomst betreft 1 uitvoeringsjaar en vangt aan op de datum van de sluiting. Deze raamovereenkomst is nadien maximaal 3 maal te verlengen, dit telkens met 1 uitvoeringsjaar.
Interne Kennung: ANB-TB-TOW-2025-261
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2025-261 - P1 Kust-Westhoek
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOW-2025-261 - P2 Zandig Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ANB-TB-TOW-2025-261 - P3 Vlaamse Ardennen-Schelde-Leie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ANB-TB-TOW-2025-261 - P4 Groene Gordels
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ANB-TB-TOW-2025-261 - P5 Antwerpse Kempen
Interne Kennung: 5