See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 01.01.2026 r do 31.12.2026 r. (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanych dalej odpowiednio: PSZOK i MPSZOK), wynikających z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733, ze zm.) w okresie od 1 stycznia 2026 r do 31 grudnia 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 660791-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.11.2025