See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH DO OBIEKTÓW POLICJI WOJ. PODLASKIEGO (3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do obiektów Policji woj. podlaskiego: Zadanie nr 1: dostawa mebli biurowych do obiektu służbowego KWP w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 65 Zadanie nr 2: dostawa mebli biurowych do obiektu Posterunku Policji w Śniadowie przy ul. Kolejowej Zadanie nr 3: dostawa mebli biurowych metalowych do obiektów służbowych KWP Zadanie nr 4: dostawa siedzisk i krzeseł do obiektów służbowych KWP Zadanie nr 5: dostawa stołów przemysłowych antystatycznych do obiektu służbowego KWP w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 65 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 3 SWZ oraz załączniki 1.1-1.5 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 635561-2025
Interne Kennung: 40/C/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39151200 Werkbänke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa mebli biurowych - ul. Warszawska 65, Białystok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do obiektu służbowego KWP w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 65 - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.1 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Los: LOT-0002
Titel: dostawa mebli biurowych - PP Śniadowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych do obiektu Posterunku Policji w Śniadowie przy ul. Kolejowej - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.2 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: dostawa mebli biurowych metalowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych metalowych do obiektów służbowych KWP- szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.3 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0004
Titel: dostawa siedzisk i krzeseł do obiektów służbowych KWP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa siedzisk i krzeseł do obiektów służbowych KWP - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.4 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0005
Titel: dostawa stołów przemysłowych antystatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołów przemysłowych antystatycznych do obiektu służbowego KWP w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 65 - szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1.5 oraz załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke