820934-2025 - Ergebnis
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej do Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP31/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej do Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP31/2025
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej (zwanych dalej „przedmiotem dostawy”) dla Szpitalu Powiatu Bytowskiego wraz z montażem wyposażenia, instalacją urządzeń oraz szkoleniem personelu w zakresie jego obsługi. 4.2. Szczegółowe wymagania techniczne przedmiotu dostawy (graniczne) zawiera załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany do załączenia do oferty załącznika nr 1 do SWZ Parametrów technicznych z wypełnionymi wszystkimi pozycjami dotyczącymi oferowanych parametrów oferowanego przedmiotu dostawy. Wypełniony załącznik nr 1 stanowi Przedmiotowy środek dowodowy, jest on również dokumentem potrzebny w celu uzyskania punktów w kryterium jakość. 4.10. Zamówienie korzysta z dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym.
Vorherige Bekanntmachung774297-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung
5. Los
LosLOT-0002
TitelAparatura medyczna
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 B do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
LosLOT-0003
TitelSprzęt diagnostyczno - zabiegowy
BeschreibungSzczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 C do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung