821040-2025 - Ergebnis
Niederlande – Baumpflege – Cyclisch onderhoud bomen gemeente Zaltbommel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyclisch onderhoud bomen gemeente Zaltbommel
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden Zie leidraad
Interne Kennung360-153582
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungCyclisch onderhoud bomen gemeente Zaltbommel Zie leidraad
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging