See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na obiektach Wodociągów Jaworzno”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest postępowanie pn. „Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na obiektach Wodociągów Jaworzno”, które polega na : dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych na Oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb: • wykonaniu technologii energetycznego wykorzystania biogazu z otwartej komory fermentacyjnej (OKF) na oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z dokumentacją projektową, w szczególności: - hermetyzacji istniejącej komory fermentacyjnej, - budowie budynku technologicznego, - budowie stacji oczyszczania gazu wraz z zabezpieczeniami, - zabudowie kogeneratorów do produkcji energii elektrycznej i cieplnej, - budowie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i c.o.; • zaprojektowaniu, dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dąb 105 – Oczyszczalnia ścieków Jaworzno-Dąb, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, w szczególności: - wykonaniu projektu zamiennego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja oczyszczalni ścieków Jaworzno – Dąb Etap II gospodarka biogazowa/osadowa wraz z mechanicznym oczyszczaniem ścieków” obejmującego zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 230 kW na obiektach Oczyszczalni ścieków zlokalizowanych przy ul. Dąb 105 w Jaworznie, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; - dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej zamiennej dokumentacji projektowej; • wykonaniu Nadrzędnego systemu zarządzania Oczyszczalnią ścieków Jaworzno-Dąb jako elementu zarządzania energią zgodnie z opisem oczekiwanych rozwiązań i wymagań. dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych Bukowskiej 5: • wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 350 kW (FPV na powierzchni wody w 3 basenach oraz PV na dachu budynku głównego SUW) na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Bukowskiej 5 w Jaworznie (nr dz. 680) - SUW „PIASKOWNIA”, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; • dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych Św. Wojciecha: • wykonaniu dokumentacji projektowej (PZT, PAB, PT) obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Św. Wojciecha 34 w Jaworznie, z uzyskaniem zgłoszenia/pozwolenia na budowę; • dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych Dobrej Energii: • wykonaniu projektu wykonawczego obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 100 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dobrej Energii w Jaworznie; • dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych Północnej: • wykonaniu projektu wykonawczego obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 3 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Północnej w Jaworznie; • dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej; dla obiektów Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych Pawiej: • wykonaniu projektu wykonawczego obejmującej zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 50 kW na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Pawiej; • dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznej na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej;
Interne Kennung: ZZP/ZU/D/133/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy zakres robót i wymagania związane z wykonaniem dokumentacji projektowej i montażem instalacji fotowoltaicznej, wykonaniem biogazowni oraz wykonaniem Nadrzędnego systemu zarządzania Oczyszczalnią ścieków Jaworzno-Dąb określone zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ): „Zielone Jaworzno – rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE na Oczyszczalni ścieków Jaworzno-Dąb” Szczegółowy zakres zamówienia i wymagania związane z wykonaniem projektów oraz montażem instalacji fotowoltaicznych zostały określone w Programach Funkcjonalno – Użytkowych (PFU) na: - „Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Bukowskiej 5, - „Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Dobrej Energii”, - „Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Św. Wojciecha”, - „Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Północnej”, - „Zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na obiektach Wodociągów Jaworzno zlokalizowanych przy ul. Pawiej”, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przypadku użycia w treści dokumentów opisujących przedmiot zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod względem parametrów technicznych, użytkowych oraz eksploatacyjnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej. Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy zawsze odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.