See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU CBO Zeist - Tablets
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van tablets en toebehoren ten behoeve van CBO Zeist. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG tablets.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: "Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld."
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000