2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht verzekeringen
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van de verzekeringspolissen Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto, Reisverzekering en Gezondheidszorg voor de Stad Harelbeke, OCMW Harelbeke, Zorgbedrijf Harelbeke, Gemeente Deerlijk, OCMW Deerlijk, PZ Gavers, Kerkfabriek Sint Amandus Bavikhove, Kerkfabriek Sint Augustinus, Kerkfabriek Sint Jozef, Kerkfabriek Sint Petrus Hulste, Kerkfabriek Sint-Rita, Kerkfabriek Sint Salvator, Kerkfabriek Onbevlekt Ontvangen, Kerkfabriek Sint Columba Deerlijk, Centraal Kerkbestuur Deerlijk.
Interne Kennung: PPP00J-10785/5170/FCO-25.21
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: FCO-25.21_1
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen materiële schade
Beschreibung: Verzekeringen materiële schade
Interne Kennung: FCO-25.21_2
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen aansprakelijkheid
Interne Kennung: FCO-25.21_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen auto
Beschreibung: Verzekeringen auto
Interne Kennung: FCO-25.21_4
Los: LOT-0005
Titel: Reisverzekering
Beschreibung: Reisverzekering
Interne Kennung: FCO-25.21_5
Los: LOT-0006
Titel: Gezondheidszorgen
Beschreibung: Gezondheidszorgen
Interne Kennung: FCO-25.21_6