82114-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – Remont kapitalizowany oraz remont średni młynów węglowych kotłów parowych i wodnych w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont kapitalizowany oraz remont średni młynów węglowych kotłów parowych i wodnych w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.
BeschreibungRemont kapitalizowany oraz remont średni młynów węglowych kotłów parowych i wodnych w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja S.A.
Vorherige Bekanntmachung521917-2025
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00680/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji. Dokładny opis i zakres opcji został opisany w załączniku nr 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w Załączniku nr 11 – Formularz cenowy.