2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Miasta Rydułtowy w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, papieru, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, metali, szkła, bioodpadów, odpadów żużli i popiołów z budynków ogrzewanych paliwem stałym, 2) przeterminowanych leków z aptek,3) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, o których mowa w ust. 1 pkt 1 i 3 od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 3. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia wynosi 6169,4 Mg
Vorherige Bekanntmachung: 506775-2025
Interne Kennung: BP.271.000010.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszystkie niezbędne informacje związane z udziałem w postępowaniu i złożeniu oferty zostały określone w specyfikacji warunków zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, papieru, tworzyw sztucznych, odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, metali, szkła, bioodpadów, odpadów żużli i popiołów z budynków ogrzewanych paliwem stałym, 2) przeterminowanych leków z aptek, 3) mebli i innych odpadów wielkogabarytowych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, o których mowa w ust. 1 pkt 1 i 3 od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 3. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do odbioru i zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia wynosi 6169,4 Mg (Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,papier, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, metale, szkło, bioodpady, żużle i popioły z budynków ogrzewanych paliwem stałym, przeterminowane leki, meble i inne odpady wielkogabarytowe. Szczegóły i wymogi odnośnie przedmiotu zamówienia określa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung