2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van arbodienstverlening, conform de eisen en wensen zoals gesteld in deze Aanbestedingsleidraad en bijlagen. De gemeente wenst een Opdrachtnemer te contracteren die arbodienstverlening organisatie-breed aanbiedt en op een proactieve manier meedenkt en -werkt. De geraamde waarde bedraagt: €2.500.000,00 De maximale duur van de overeenkomst is 48 maanden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure is Europees Openbaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van arbodienstverlening, conform de eisen en wensen zoals gesteld in deze Aanbestedingsleidraad en bijlagen. De gemeente wenst een Opdrachtnemer te contracteren die arbodienstverlening organisatie-breed aanbiedt en op een proactieve manier meedenkt en -werkt.
Interne Kennung: 1