See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie milieustraat gemeente Berg & Dal - Millingen
Beschreibung: Het doel van deze publicatie is de aankondiging op basis van vrijwillige transparantie vooraf, van de gunning van een opdracht voor het exploiteren van een milieustraat in de plaats Millingen in de gemeente Berg & Dal. Aanbestedende dienst is voornemend de huidige overeenkomst met de huidige dienstverlener te verlengen voor een periode van vijf (5) jaar met een optie tot jaarlijkse verlenging van telkens één (1) jaar, tot een maximale contractduur van tien (10) jaar. De ingangsdatum van de verlengde overeenkomst is 1 januari 2026. Aanbestedende dienst doet een beroep op artikel 2.32 lid 1 sub b no 2 van de Aanbestedingswet omdat zij na onderzoek stellen dat mededinging voor het exploiteren van een milieustraat in de plaats Millingen in de gemeente Berg & Dal in dit concrete geval ontbreekt. 1 milieustraat
Interne Kennung: 2025/DAR/IFI/12
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90530000 Betrieb einer Mülldeponie
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1