See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych zebranych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Czernikowo oraz z PSZOK w Jackowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie w okresie 24 miesięcy usługi polegającej na: • odbiorze niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Czernikowo, • odbiorze odpadów komunalnych zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w miejscowości Jackowo, • odbiorze odpadów z punktów zbiórki przeterminowanych leków, • odbiorze odpadów z punktów zbiórki zużytych baterii, • bieżącym wyposażaniu nieruchomości zamieszkałych w stanowiące własność Wykonawcy pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz pojemniki i worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych takich jak: metale i tworzywa sztuczne, papier, szkło, bioodpady, • bieżącym wyposażaniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jackowie (PSZOK) w kontenery/pojemniki do oddzielnego gromadzenia wyselekcjonowanych odpadów oraz utrzymanie ich w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, • bieżącym wyposażaniu aptek w miejscowości Czernikowo w pojemniki do zbiórki przeterminowanych leków oraz utrzymanie ich w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, • bieżącym wyposażaniu budynków użyteczności publicznej (maksymalnie dziesięciu) w pojemniki do zbiórki zużytych baterii oraz utrzymanie ich w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, • transporcie zebranych odpadów komunalnych do wskazanej przez Zamawiającego Instalacji Komunalnej. 2. Wykonawca ponosi całkowite koszty związane z odbiorem i transportem niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odbiorem selektywnie zebranych odpadów komunalnych wytwarzanych w nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Czernikowo oraz wszelkie pozostałe koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez zbiórkę niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz organizację selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Zbiórka odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych odbywać się będzie zgodnie z zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Czernikowo z podziałem na: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) odpady selektywnie zbierane – papier i tektura, c) odpady selektywnie zbierane - tworzywa sztuczne, odpady wielomateriałowe, metal, d) odpady selektywnie zbierane – szkło, e) bioodpady, f) odpady komunalne wielkogabarytowe. 4. Prognozowana łączna masa odpadów do odebrania z nieruchomości zamieszkałych i z PSZOK w okresie obowiązywania umowy wynosi 6 808 Mg. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zawarte zostały w Załączniku nr 6 do Zaproszenia do negocjacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych zebranych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Czernikowo oraz z PSZOK w Jackowie.