See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa z wniesieniem i uruchomieniem spektrofotometru na potrzeby Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z przeszkoleniem personelu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 674667-2025
Interne Kennung: PN-74/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001