2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 6 pojazdów technicznych typu „furgon” z wyposażeniem technicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa 6 pojazdów technicznych typu „furgon” z wyposażeniem technicznym. 1. Celem zamówienia jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez zapewnienie obsługi urządzeń rejestrujących zainstalowanych na terenie całego kraju. 2. Pojazdy stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, w pełni sprawne, muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego i być nieobciążone żadnymi prawami osób trzecich oraz nie mogą pochodzić z ekspozycji w punktach sprzedaży. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia został określony w SWZ Cz. III Opis przedmiotu zamówienia oraz w IV Cz. SWZ (PPU). 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem udzielanym w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 8. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe. 1) oświadczenie Wykonawcy służące potwierdzeniu zgodności oferowanych pojazdów z wymaganiami Zamawiającego (zgodnego ze wzorem określonym w formularzu OF.2). 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 11. Zamawiający nie przewiduje obowiązku uczestnictwa wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej. 12. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 12.1. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 12.2. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega w opisie przedmiotu zamówienia dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. 14. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 15. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 16. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie określa wymogu zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę; 18. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 96 ust. 1 ustawy Pzp. 19. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, które obejmują aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością lub zatrudnieniem, które związane będą z warunkami udziału w postępowaniu lub/i oceną ofert w przyjętych kryteriach. 20. RODO - Klauzula Informacyjna została zawarta w SWZ 21. Zamawiający nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 22. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy Pzp. 23. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp. 24. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych, 00/100). 25. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 26. Zamawiający przewiduje prowadzenie postępowania z zastosowaniem uprzedniej oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 696576-2025
Interne Kennung: BDG.ZPB.230.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: KOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1. Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem:https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: "Zakup i dostawa 6 pojazdów technicznych typu „furgon” z wyposażeniem technicznym" o nr BDG.ZPB.230.20.2025. 2. Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4. Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5. Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6. Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8. Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.), Formularz cenowy (Formularz OF.1), Oświadczenie służące potwierdzeniu zgodności oferowanych pojazdów z wymaganiami Zamawiającego (Formularz OF.2.) oraz inne dokumenty wymienione w Warunkach szczególnych SWZ. 9. Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.4) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10. Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11. Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp 12. Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań GITD na rok 2025 pod nr 2.2.8 13. Zamawiający nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa 6 pojazdów technicznych typu „furgon” z wyposażeniem technicznym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa 6 pojazdów technicznych typu „furgon” z wyposażeniem technicznym 1. Głównym celem zamówienia jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez zapewnienie obsługi urządzeń rejestrujących zainstalowanych na terenie całego kraju. 2. Pojazdy stanowiące przedmiot zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, w pełni sprawne, muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego i być nieobciążone żadnymi prawami osób trzecich oraz nie mogą pochodzić z ekspozycji w punktach sprzedaży. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia został określony w SWZ Cz. III Opis przedmiotu zamówienia oraz w IV Cz. SWZ (PPU). 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem udzielanym w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 8. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe. 1) oświadczenie Wykonawcy służące potwierdzeniu zgodności oferowanych pojazdów z wymaganiami Zamawiającego (zgodnego ze wzorem określonym w formularzu OF.2). 9. Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 11. Zamawiający nie przewiduje obowiązku uczestnictwa wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej. 12. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 12.1. W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 12.2. Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega w opisie przedmiotu zamówienia dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. 14. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 15. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez poszczególnych Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia kluczowych zadań dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia. 16. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. 17. Zamawiający nie określa wymogu zatrudniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób na podstawie umowy o pracę; 18. Zamawiający nie zastrzega wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w przepisie 96 ust. 1 ustawy Pzp. 19. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, które obejmują aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością lub zatrudnieniem, które związane będą z warunkami udziału w postępowaniu lub/i oceną ofert w przyjętych kryteriach. 20. RODO - Klauzula Informacyjna została zawarta w SWZ 21. Zamawiający nie przewiduje, że w przedmiotowym postępowaniu udzieli zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 22. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, za wyjątkiem zaistnienia sytuacji, o której mowa w art. 261 ustawy Pzp. 23. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) ustawy Pzp. 24. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych). 25. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 26. Zamawiający przewiduje prowadzenie postępowania z zastosowaniem uprzedniej oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 27. Termin realizacji zamówienia max. do 90 dni od daty zawarcia umowy (Uwaga!!! Stanowi kryterium oceny ofert). Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji zamówienia w terminie zadeklarowanym przez Wykonawcę w formularzu oferta (Formularz OF.0.).
Menge: 6 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy niniejszego zamówienia.