2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tandproteser til borgere omfattet af Lov om social pension § 14a stk. 4 eller lov om førtidspension § 18 stk. 4
Beschreibung: Tandproteser til borgere omfattet af Lov om social pension § 14a stk. 4 eller lov om førtidspension § 18 stk. 4
Zentrale Elemente des Verfahrens: Light udbud efter udbudslovens afsnit 3 om indkøb af sociale og andre specifikke tjenesteydelser over tærskelværdien
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Der er ingen optioner