2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tolkdiensten
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één (1) raamovereenkomst afsluiten voor tolkdiensten. De stad Utrecht heeft een diverse bevolking van 172 nationaliteiten, die met elkaar bijna 100 verschillende talen spreken. Sommige inwoners zijn het Nederlands onvoldoende machtig, waardoor er tussen hen en medewerkers van de gemeente communicatieproblemen kunnen ontstaan. Bijvoorbeeld tijdens een voortgangsgesprek van de afdeling Werk en Inkomen met een statushouder, of bij een bezoek aan de wijkverpleegkundige. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 2025WI452
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.