2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji Windows Server 2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1000 szt. licencji Windows Server 2025 - 1 device CAL, 12 szt. Windows Server 2025 Datacenter - 16 Core. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie 6 szt. voucher-ów na szkolenie MS-55342 Supporting and Troubleshooting Windows 11 z okresem ważności 1 rok. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ, zwany dalej OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 662989-2025
Interne Kennung: Szp-241/FZ-081/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie - Licencje Windows Server
Interne Kennung: Licencje Windows Server Szp-241/FZ-081/2025