See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Parysów
Beschreibung: Opis przed modyfikacją: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, jedynie przez część roku z terenu Gminy Parysów i ich zagospodarowanie w okresie od stycznia 2024 r. do grudnia 2025 r. oraz wyposażenie i obsługa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Parysów, zwanego w dalszej treści PSZOK, jak również udostępnienie pojemników na odpady zmieszane i worków na odpady zbierane selektywnie. Ilość wytworzonych na terenie Gminy Parysów odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość wytworzonych odpadów. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zebrania i odebrania wynosi 1 710,84 Mg/24 miesiące. Opis po modyfikacji: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, jedynie przez część roku z terenu Gminy Parysów i ich zagospodarowanie w okresie od stycznia 2024 r. do grudnia 2025 r. oraz wyposażenie i obsługa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Parysów, zwanego w dalszej treści PSZOK, jak również udostępnienie pojemników na odpady zmieszane i worków na odpady zbierane selektywnie. Ilość wytworzonych na terenie Gminy Parysów odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość wytworzonych odpadów. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zebrania i odebrania wynosi 2 032,69 Mg/24 miesiące.
Interne Kennung: RI.271.2.8.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Parysów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, jedynie przez część roku z terenu Gminy Parysów i ich zagospodarowanie w okresie od stycznia 2024 r. do grudnia 2025 r. oraz wyposażenie i obsługa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie Gminy Parysów, zwanego w dalszej treści PSZOK, jak również udostępnienie pojemników na odpady zmieszane i worków na odpady zbierane selektywnie. Ilość wytworzonych na terenie Gminy Parysów odpadów nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość wytworzonych odpadów. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zebrania i odebrania wynosi 1 710,84 Mg/24 miesiące.