2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji oprogramowania narzędziowego do tworzenia animacji video
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa subskrypcji 12-miesięcznej na oprogramowanie narzędziowe Vyond Enterprise lub oprogramowanie równoważne, opisane przez Zamawiającego w pkt 5 Załącznika nr 1 do SWZ-SOPZ wraz z udzieleniem stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji zakłada zakup i dostawę 12 miesięcznej subskrypcji na oprogramowanie narzędziowe Vyond Enterprise lub oprogramowanie równoważne po upływie 11 miesięcy od pierwszego zakupu (zamówienie podstawowe). 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Termin realizacji zamówienia: Zamówienie podstawowe: dostawa subskrypcji nastąpi do 7 dni kalendarzowych liczonych od dnia zawarcia Umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: dostawa subskrypcji nastąpi najpóźniej w dniu wygaśnięcia subskrypcji licencji Oprogramowania z zamówienia podstawowego. 5. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium i jego znaczeniem oraz będzie oceniał oferty w ramach niniejszego kryterium oceny ofert. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego Oferta uzyska najwyższą liczbę punktów. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 7. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, zmienionego rozporządzeniem 2022/57, zwanego dalej „Rozporządzeniem 833/2014”, zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 477714-2025
Interne Kennung: ZZPiZ.2611.22.2025.243.MGA[CLE25-26]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie zakłada zakup i dostawę 12 miesięcznej subskrypcji na oprogramowanie narzędziowe Vyond Enterprise lub oprogramowanie równoważne po upływie 11 miesięcy od pierwszego zakupu (zamówienie podstawowe) w ramach prawa opcji. 2. Zamawiający jest uprawniony do korzystania z prawa opcji. Realizacja Przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji odbywać się będzie na tych samych zasadach, jakie zostały określone w Umowie dla zamówienia podstawowego, o ile w Umowie lub SOPZ nie postanowiono inaczej. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 4. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego oświadczenia lub oświadczeń o skorzystaniu z prawa opcji; 5. W przypadku złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania; 6. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji może zostać złożone w terminie nie wcześniej niż po upływie 11 miesięcy od dnia zawarcia Umowy; 7. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji zawierać będzie informację o liczbie sztuk Oprogramowania, które zamawiający chce zamówić w ramach prawa opcji; 8. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo. 9. Realizacja Przedmiotu Umowy w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego; 10. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego; 11. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji, nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.