2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości, porządku oraz usuwanie śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest Utrzymanie czystości, porządku oraz usuwanie śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard, oraz usuwanie śliskości i śniegu z chodników, ścieżek rowerowych, placów i przejść dla pieszych oraz wykonywanie innych czynności określonych w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: TZ.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości, porządku oraz usuwanie śliskości i śniegu w pasach drogowych dróg znajdujących się na terenie Gminy Miasto Stargard.