See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka na efektywnośćenergetyczną” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata2014-2020
Beschreibung: Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentów finansowych „Pożyczka na efektywnośćenergetyczną” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata2014-2020
Interne Kennung: DZZK/84/DIF/2019
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka na efektywnośćenergetyczną” w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014–2020.
Beschreibung: Część I – w wysokości 32 000 000 PLN i obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi wdrożenia izarządzania Instrumentem Finansowym, polegającej w szczególności na utworzeniu Instrumentu Finansowego„Pożyczka na efektywność energetyczną” z przeznaczeniem na finansowanie przedsięwzięć mających nacelu zwiększenie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym oraz udzieleniu co najmniej 80Jednostkowych Pożyczek, o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka naefektywność energetyczną” z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającegodo utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokościzadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 6 % kwoty dostępnejdla Ostatecznego Odbiorcy w ramach realizacji części zamówienia). Co najmniej 35 % Limitu Pożyczki należywypłacić na rzecz Ostatecznych Odbiorców przed upływem 2/5 Okresu Budowy Portfela, wskazanego wUmowie Operacyjnej. A co najmniej 80 % Limitu Pożyczki należy wypłacić na rzecz Ostatecznych Odbiorcówprzed upływem 4/5 Okresu Budowy Portfela, wskazanego w Umowie Operacyjnej.