2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w transporcie drogowym
Beschreibung: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 19 ust. 1 pkt 3 i art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 285) Gmina Sierakowice ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 1. Nazwa i adres organizatora Gmina Sierakowice ul. Lęborska 30 83-340 Sierakowice 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia. Organizator przewiduje bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w trybie art. 22 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 285). 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy. Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej obejmującej Gminę Sierakowice, dla której Gmina Sierakowice jest organizatorem, jak również na liniach komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej obejmującej gminy sąsiadujące, o ile Gmina Sierakowice zawrze z nimi stosowne porozumienia międzygminne. 4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy Nie wcześniej niż 1 (jeden) rok od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia tj. 10 grudnia 2026 roku. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego Umowa zostanie zawarta na okres minimum 1 rok, jednak nie dłużej niż 10 lat. 6. Zmiana informacji. Zgodnie z art. 23 ust. 5 i 6 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany treści niniejszego ogłoszenia. 7. Miejsce zamieszczenia niniejszego ogłoszenia: a) Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Sierakowice, b) tablica informacyjna w budynku Gminy Sierakowice, c) strona internetowa organizatora (www.sierakowice.pl).
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001