82169-2025 - Wettbewerb
Polen – Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft – Dostawa stołów anatomicznych i ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności(BCU) w dziedzinie techniki masażu w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stołów anatomicznych i ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności(BCU) w dziedzinie techniki masażu w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołów anatomicznych i ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności(BCU) w dziedzinie techniki masażu w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 (słownie: dwie) Części: 1) Część I – dostawa stołów anatomicznych 2) Część II – dostawa ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej. 3. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r., bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I i Załączniku nr 2 dla Części II do swz. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 i nr 2 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 4. Przedmiot zamówienia w zakresie Części II stanowią wyroby medyczne dopuszczone do obrotu i do używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974). 5.Zamawiający wskazuje, iż postępowanie jest finansowane w ramach przedsięwzięcia pn. Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności - Krajowy Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent: „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Cel szczegółowy Komponentu A3. Doskonalenie systemu edukacji, mechanizmów uczenia się przez całe życie w kierunku lepszego dopasowania do potrzeb nowoczesnej gospodarki, wzrostu innowacyjności, zwiększenia transferu nowych technologii oraz zielonej transformacji, Reforma A.3.1 Kadry dla nowoczesnej gospodarki – poprawa dopasowania umiejętności i kwalifikacji do wymogów rynku pracy w związku z wdrażaniem nowych technologii w gospodarce oraz zieloną i cyfrową transformacją Inwestycja A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”.
Interne Kennung: BCU.261.1-1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa stołów anatomicznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa stołów anatomicznych (2 sztuki) w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności(BCU) w dziedzinie techniki masażu w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r., bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 1 dla Części I do swz. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest dostawa ultrasonografu stacjonarnego wielonarządowego – USG z opcją elastografii poprzecznej w ramach przedsięwzięcia pn. ,,Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności(BCU) w dziedzinie techniki masażu w Małopolskim Zespole Jednostek Edukacyjnych w Nowym Sączu. 2. Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r., bez wad, śladów używania i uszkodzeń mechanicznych, pełnowartościowy, spełniający wymogi techniczne i ilościowe opisane w Załączniku nr 2 dla Części II do swz. Wszystkie dostarczone towary muszą spełniać wszelkie wymogi umożliwiające ich dopuszczenie do obrotu na terytorium RP, posiadać wymagane prawem atesty, certyfikaty, świadectwa jakości. Wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ parametry techniczne urządzeń stanowią wymagania minimalne – Wykonawca może zaoferować urządzenia o parametrach wyższych aniżeli wskazane przez Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia w zakresie Części II stanowią wyroby medyczne dopuszczone do obrotu i do używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 974).
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Menge: 1 Stück