821690-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – USŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE (2 CZĘŚCI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA UBEZPIECZENIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE (2 CZĘŚCI)
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie (2 Części), w zakresie: CZĘŚĆ 1: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej CZĘŚĆ 2: Ubezpieczenie mienia
Interne KennungZP.272.47.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Beschreibungubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
Interne KennungCZĘŚĆ 1 - ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
LosLOT-0002
Titelubezpieczenie mienia
Beschreibungubezpieczenie mienia
Interne KennungCZĘŚĆ 2 - ubezpieczenie mienia